Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
SlovenskýČeskýPoľsky

0 ks 0.00 €


4.08 € s DPH

Dostupnosť: 10 dní

Soľný liz Solsel Normal pre kone, dobytok, ovce, kozy a zver 5 kg - schválené pre využitie v ekologickom poľnohospodárstve. Liz z čistej vákuové soli, pre ideálne a jednoduchý spôsob, ako doplniť kŕmenie hovädzieho dobytka, oviec, kôz, koní, srn a vysokej zveri o soli a prírodné minerálne látky. Obsah látok v 1 kg: sodík 390 g (39%).

Vlhkosť menej ako 1%. Sodík je životne dôležitý. Stabilizuje nielen tlakové pomery vo vnútri a mimo buniek, ale je napríklad nevyhnutný pre správnu funkciu nervových buniek. Je regulovaný vodný režim zvieraťa a povzbudená jeho chuť. Taktiež zásobenie chloridy, pomocou soľných lizov je ďalším základným kameňom k udržaniu zdravia vášho zvieraťa.

Väčšina základných krmív obsahuje len nedostatočné množstvo sodíka, z toho dôvodu sa ponúka soľné lizy SOLSEL ako ekonomický a potrebný kŕmny doplnok. SOLSEL soľné lizy sú spracovávané špeciálne tlakovú metódou z čistej kamennej alebo vákuové soli. Stabilita celistvosti soľných lizov je výsledkom dlhého radu pokusov a permanentných testov tvrdosti. To garantuje vysokú odolnosť poveternostným vplyvom, rovnako ako rovnomernú konzumácii zvieraťom.

SOLSEL soľnej lizy sú ako samostatné krmivo vhodné pre všetky druhy zvierat. Veľkosť a váha lizov sú však najmä určené pre hovädzí dobytok, kone, ovce, kozy, ošípané a divokú vysokú zver. Všetky SOLSEL soľné lizy sú použiteľné v rámci nariadenia (EWG) číslo 2092/91 v ekologickom poľnohospodárstve a neobsahujú žiadne výsledné produkty poľnohospodárskeho pôvodu.

Soľné a minerálne lizy nemožno prepravovať v jednom balíku s krehkým tovarom (žiarovky, teplomery, kŕmidlá, napájačky, žiariče, apod.), V prípade takejto kombinácie prosím počítajte s drahším poštovným.

Platný bio certifikát si môžete stiahnuť vo formáte pdf v sekcii Na stiahnutie.

Zloženie: Chlorid sodný, obsah 39%

Hmotnosť 5 kg


Otázka na predajcu

 

Loading